Polihrono – Vila Sakis

Lokacija: nalazi se u centru mesta Polihrono, na oko 80m od plaže. Ovu vila izdvajamo iz naše ponude zbog svoje  idealne pozicije. Nalazi se na stotinak metara od  restorana, taverni, poslatičara, picerija, prdavnica, a sa druge strane gosti vile mogu da uživaju u miru i tišini. Vila sadrži duplex apartmane koji su moderno opremljeni, sa […]

Lokacija: nalazi se u centru mesta Polihrono, na oko 80m od plaže.
Ovu vila izdvajamo iz naše ponude zbog svoje  idealne pozicije. Nalazi se na stotinak metara od  restorana, taverni, poslatičara, picerija, prdavnica, a sa druge strane gosti vile mogu da uživaju u miru i tišini. Vila sadrži duplex apartmane koji su moderno opremljeni, sa po dve terase, klima uređajem, LCD televizorom i trpezarijskom stolom i stolicama. Svaki od duplex apartmana poseduje po dve spavaće sobe i dnevni boravak sa kompletno opremljenom kuhinjom.
Preporučujemo je kako za porodice sa decom, tako i za veća društva.

Tip smeštaja:

1/5 duplex apartman – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i standardni ležaj, u drugoj jedan bračni ležaj, u trećoj prostoriji dva standardna ležaja. Apartman ima 2 terase.
1/6 duplex apartman – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i kanabe na razvlačenje 135×195 cm, u drugoj jedan bračni ležaj, u trećoj prostoriji dva standardna ležaja. Apartman ima 2 terase.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
​Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.

Korišćenje WI-FI interneta i klima uređaja – BESPLATNO.

GPS KOORDINATE: 40°00’59.4″N 23°31’41.4″E


Cenovnik za putnike na autobuskom prevozu.
Cene su u Eur, po osobi, paket aranžman (prevoz + smeštaj), na bazi 10 noćenja.
Tip smeštaja Max. broj osobaMin. plativih osoba25.05.-
04.06.
04.06.-
14.06.
14.06.-
24.06.
24.06.-
04.07.
04.07.-
14.07.
14.07.-
24.07.
24.07.-
03.
08.
03.08.-
13.08.
13.08.-
23.08.
23.08.-
02.09.
02.09.-
12.09.
12.09.-
22.09.
22.09.-
02.10.
1/5 duplex apartman5-658510112715116918319119119116712910785
1/6 duplex apartman6-76839912114115616817417417415412310483
Napomene Popusti:
-Dete 0-3 godine – besplatno (bez sopstvenog ležaja i bez sedišta u autobusu). Za sopstveno sedište u autobusu je potrebno doplatiti cenu autobuske karte.
-Dvoje dece 3-10 godina u zajedničkom ležaju imaju popust od 40% po detetu na cenu paket aranžmana i imaju sedišta  u autobusu.
-Dete 0-10 godina u sopstvenom ležaju ostvaruje popust od 20€ na cenu paket aranžmana i ima sedište u autobusu.
-Ukoliko se spaja dve i više smena, cena se umanjuje za 30€ po osobi.
-Za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€, za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
*POPUSTI ZA FIRST I LAST MINUTE PONUDE NE VAŽE ZA PAKET ARANŽMANE ZA PRVU I POSLEDNJU SMENU.
Doplate:
-Za polazak iz Subotice, Sombora – 25€; Šabac, Kikinda, Zrenjanin i Vršac – 20€; Novi Sad i Alibunar – 15€; Pančevo – 10€.
*Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj.
*Cene paket aranžmana odnose se na polazak iz Beograda i sva mesta južno, do Jagodine.
*Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
Cenovnik za sopstveni prevoz.
Cene su u Eur, po studiju/apartmanu, najam za 10 noćenja.
Tip smeštaja 25.05.-
04.06.
04.06.-
14.06.
14.06.-
24.06.
24.06.-
04.07.
04.07.-
14.07.
14.07.-
24.07.
24.07.-
03.
08.
03.08.-
13.08.
13.08.-
23.08.
23.08.-
02.09.
02.09.-
12.09.
12.09.-
22.09.
22.09.-
02.10.
1/5 duplex apartman175255385505595665705705705585395285175
1/6 duplex apartman195295425545635705745745745625435325195
Napomene -Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj. Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja.
-Korišćenje klima uređaja i WI-FI interneta – BESPLATNO.
-Besplatan WI-FI internet: AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.

SA PREVOZOM

1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima sa parkinga preko puta »Buvlje pijace« na Novom Beogradu, ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke Borbe. (proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa). Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
13. Dan – Dolazak u Beograd u prepodnevnim časovima.
Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.

 

SOPSTVENI PREVOZ

1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.

POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, NEA RODU, URANOPOLISPOLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(parking preko puta »Buvlje pijace« na Novom Beogradu,
ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke Borbe)
18,0021,0017,0014.3015.0019,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran “Požarevačka petlja”)18,3021,3017,3015.0015.3019,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,00
JAGODINA (B.S. “Coral”) ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,30
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd… 60€ / 40€ •Jagodina… 55€ / 35€ •Niš… 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd… 60€ / 40€ •Jagodina… 55€ / 35€ •Niš… 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd… 80€ / 65€ •Jagodina…80€ / 65€ •Niš… 80€ / 65€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
• Beograd, Jagodina… 80€ / 70€ •Niš… 75€ / 65€
Cena karte u jednom pravcu:  odrasli / deca 60€ (cena  se odnosi na polazak iz Beograda)
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd… 70€ / 50€ •Jagodina… 65€ / 45€ •Niš… 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd… 70€ / 50€ •Jagodina… 65€ / 45€ •Niš, Leskovac, Vranje… 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
NAPOMENE:
• MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA, ŠABACA, KIKINDE, ZRENJANINA,  VRŠCA, NOVOG SADA, ALIBUNARA i PANČEVA.
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

 

Uz ovaj program važe opšti uslovi putovanja organizatora

ORGANIZATOR PUTOVANJA:Atlantic travel

 

CGS subagent