Asprovalta – Vila Irini

Lokacija: vila Irini se nalazi u užem centru Asprovalte, u ulici koja izlazi na šetalište, na oko 70m od plaže.
Vila je idealno locirana, nalazi se na samo nekoliko koraka od šetališta, u centralnom delu Asprovalte, od glavne ulice na svega 150m.

Print Friendly, PDF & Email

Lokacija: vila Irini se nalazi u užem centru Asprovalte, u ulici koja izlazi na šetalište, na oko 70m od plaže.
Vila je idealno locirana, nalazi se na samo nekoliko koraka od šetališta, u centralnom delu Asprovalte, od glavne ulice na svega 150m. U blizini vile nalazi se veliki broj taverni, kafića, barova na plaži i marketa, a nedaleko od nje je i veliki parking koji se ne naplaćuje. Studiji i apartmani su komforni, dobro opremljeni svim neophodnim sadržajima za vaš godišnji odmor.

Tip smeštaja:
1/2 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i bračni ležaj.
1/4 apartman – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan običan ležaj i jedan francuski ležaj (nešto manjih dimenzija) u drugoj prostoriji jedan bračni ležaj.
1/4+1 apartman – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan običan ležaj iz koga se izvlači fioka kao pomoćni ležaj i jedan francuski ležaj (nešto manjih dimenzija) u drugoj prostoriji jedan bračni ležaj.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.

Korišćenje WI-FI internet i peškira – BESPLATNO. Doplata za korišćenje klima uređaja je 3 € po danu.

GPS  KOORDINATE: 40°43’12.1″N 23°42’29.7″E

FIRST MINUTE POPUSTI:

15% POPUSTA NA SMEŠTAJ ZA UPLATU U CELOSTI DO 31.12.2018
10% POPUSTA NA SMEŠTAJ ZA UPLATU U CELOSTI DO 01.04.2019

∙ASPROVALTA (VILE DIMITRIS, DINA, OASIS, i IRINI)

Popusti se ne odnose na paket aranžmane, tj. cene označene zvezdicom.
Popusti se odnose za celokupnu gotovinsku uplatu do određenog datuma, dok se prilikom rezervacije uplaćuje akontacija u iznosu od minimum 40%.
Popust za koji se stranka odluči, mora da bude naglašen u najavi.

Cenovnik za sopstveni prevoz.
Cene su u Eur, po app/studiju, najam za 10 noćenja. (NEMA DINARSKOG DELA)
Tip smeštaja23.05.-
02.06.
02.06.-
12.06.
12.06.-
22.06.
22.06.-
02.07.
02.07.-
12.07.
12.07.-
22.07.
22.07.-
01.
08.
01.08.-
11.08.
11.08.-
21.08.
21.08.-
31.08.
31.08.-
10.09.
10.09.-
20.09.
20.09.-
30.09.
1/2 studio PP85* / 11516525534539544547547547535523517580*/ 115
1/2 studio90* / 12518527536541546549549549537525519590* /125
1/4 apartman85* / 16524539551559565569569569559541529585* / 165
1/4+1 apartman80* / 17526541553561567571571571561543531580* / 175
1/5 apartman80* / 18528543555563569573573573563545533580* / 185
1/5+1 apartman75* / 19530545557565571575575575565547535575* / 195
Legenda: PP- pogled pozadi
Napomene-Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj. Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja.
-Korišćenje WI-FI internet i peškira – BESPLATNO. Doplata za korišćenje klima uređaja je 3 € po danu.
-Cene sa zvezdicom (*) u prvoj i poslednjoj smeni označavaju paket aranžman (smeštaj+prevoz po osobi) i odnose se na polazak iz Beograda. Ne postoji umanjenje za polaske južnije od Beograda.
-Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
-Boravišna taksa u Grčkoj: Od 01.01.2018 se vrši naplata boravišne takse u Grčkoj u privatnom smeštaju. Cena boravišne takse iznosi 0,5€ dnevno po smeštajnoj jedinici (studiju/apartmanu). Boravišna taksa se plaća na licu mesta (na dan dolaska u vilu).
-NEMA UVEĆANJA ZA ODLOŽENO PLAĆANJE ARANŽMANA!

-AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.

 

POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLISPOLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
POLAZAK ZA
KEFALONIJU
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.3015.0019,0013,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran “Požarevačka petlja”)18,3021,3017,3015.0015.3019,3013,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,45
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,4014,10
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,25
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,45
JAGODINA (B.S. “Coral”) ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,0015,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,2015,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,3015,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,1516,00
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,0017,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,3018,30
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd… 60€ / 40€ •Jagodina… 55€ / 35€ •Niš… 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd… 60€ / 40€ •Jagodina… 55€ / 35€ •Niš… 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd… 80€ / 65€ •Jagodina…75€ / 60€ •Niš… 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
• Beograd… 80€ / 65€ •Jagodina…75€ / 60€ •Niš… 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd… 70€ / 60€ •Jagodina… 65€ / 55€ •Niš… 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd… 70€ / 60€ •Jagodina… 65€ / 55€ •Niš… 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd… 80€ / 70€ •Jagodina…75€ / 65€ •Niš… 70€ / 60€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini – 10€.
NAPOMENE:

• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, dva dana pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

• Tokom sezone, moguća je promena mesta i vremena polaska.
• Dete od 0-12 godina starosti mora imati svoje sedište (ne može se prevoziti u krilu).
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Mogućnost transfera iz Subotice, Sombora, Šabca, Kikinde, Zrenjanina,  Vršca, Novog Sada, Allibunara i Pančeva uz doplatu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda:
-za polazak iz Subotice, Sombora – 25€;
-za polazak iz Šabaca, Kikinde, Zrenjanina i Vršaca – 20€;
-za polazak iz Novog Sada i Alibunara – 15€;
-za polazak iz Pančeva – 10€.
• Umanjenje cena prevoza u odnosnu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda :
-za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€,
-za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
• Transferi do i od Beograda mogu biti realizovani mini-busom, kombijem ili putničkim automobilom.
• Agencija pravi raspored sedenja uzimajući ravnopravno u obzir: vreme uplate aranžmana kao i starost putnika (stara lica ili porodice sa decom).
• Organizator putovanja ne garantuje poziciju sedišta u autobusu ukoliko to nije predviđeno i uplaćeno prema cenovniku kao mogućnost dodatne usluge i doplate.
• Organizator putovanja će putnicima odrediti bilo koje sedište i sprat u autobusu, bez obzira na eventualno usmeno date napomene. Naknadne izmene nisu moguce. Putnik će prihvatiti sedište koje mu agencija dodeli.
• Broj putnika po smenama može se značajno razlikovati. Organizator se ne obavezuje da će prevoz u povratku izvršiti istim prevoznim sredstvom i na istim sedištima kao u odlasku. U slučaju nedovoljnog broja prijavljanih putnika agencija zadržava pravo da pojedine polaske organizuje u saradnji sa drugom agencijom ili manjim prevoznim sredstvom od autobusa.
• Prenos prtljaga od autobusa do smeštajnog objekta nije obaveza Organizatora putovanja. Autobus po dolasku u letovalište staje što je moguće bliže smeštajnom objektu. Putnici su dužni svoj prtljag preneti do smeštaja.
• Organizator ima pravo da za prevoz angažuje sve tipove turističkih autobusa koji ispunjavaju uslove predviđene propisima (mini bus, autobus ili double decker), kao i druga prevozna sredstva ako to okolnosti uslovljavaju. Broj sedišta i razmak između njih zavisi od tehničke specifikacije autobusa (marke i tipa autobusa) i registrovan je u dozvoli te Organizator na to ne može da utiče.
• Iskrcaj putnika i broj mesta iskrcaja putnika pre konačnog mesta odredišta (npr. usputna letovališta i hoteli udaljena od glavne maršrute do 20 kilometara) su u isključivoj nadležnosti agencije i ona nema obavezu obaveštavanja putnika o tome (broju iskrcaja).
• U slučaju dodatnog transfera autobusom ili manjim vozilom moguće je čekanje do stodvadeset minuta. I u polasku, kao i dolasku na destinaiju i sa destinacije može doći do kašnjenja zbog različitih razloga (gužva na putu, kvar, velike količine prtljaga koji je potrebno smestiti u boks autobusa…).
• Ovakav vid prevoza nije linijski, sa utvrđenim striktnim redom vožnje, jer zavisi od velikog broja faktora. Procene trajanja putovanja i dolaska na destinaciju, kao i brzina vožnje su vrlo subjektivne procene vozača i vodiča i ne mogu biti predmet prigovora.
• Mesto izlaska iz autobusa na destinaciji je i mesto polaska za Srbiju.
• Minimum na autobuskom prevozu da bi došlo do realizacije puta je 40 putnika, u protivnom organizator zadržava pravo otkaza do 5 dana pred početak aranžmana,
• Postoji mogućnost ulazaka/izlaska i na usputnim stanicama na autoputu (u dogovoru sa vodičem i vozačem autobusa) koje nisu navedene u tabeli, ali isključivo na mestima predviđenim za stajanje (parking, pumpa, motel, restoran). Zabranjeno je zaustavljanje autobusa na petljama, kružnom toku ili u zaustavnoj traci autoputa zbog ukrcaja/iskrcaja putnika.
• Pušenje u autobusu nije dozvoljeno.

 

Uz ovaj program važe opšti uslovi putovanja organizatora
ORGANIZATOR PUTOVANJA: Turistička agencija Atlantic Travel

Print Friendly, PDF & Email

POPUSTI ZA RANE UPLATE


ZA AKTUELNE POPUSTE

- KONTAKTIRAJTE AGENCIJU -

CGS subagent