Nei Pori – Vila Angela

Lokacija: vila se nalazi na samoj obali mora, 5 m od plaže i oko 500 m od centra Nei Porija. Ispred same vile se nalazi beach bar sa ležaljkama i suncobranima, koji gosti vile mogu da koriste uz konzumaciju pića. U ovoj dvospratnoj vili, svaki apartman ima kompletno opremljenu čajnu kuhinju, kupatilo, satelitski TV, klima uređaj, Wi-Fi […]

Lokacija: vila se nalazi na samoj obali mora, 5 m od plaže i oko 500 m od centra Nei Porija.
Ispred same vile se nalazi beach bar sa ležaljkama i suncobranima, koji gosti vile mogu da koriste uz konzumaciju pića. U ovoj dvospratnoj vili, svaki apartman ima kompletno opremljenu čajnu kuhinju, kupatilo, satelitski TV, klima uređaj, Wi-Fi internet i terasu. Apartmani imaju pogled na more (direktni ili bočni) i pogled pozadi. Zbog svoje raznolike strukture smeštajnih jedinica, ova vila je pogodna kako za parave, tako i za porodice sa decom i veća društva. Ovu vilu preporučujemo svim gostima koji žele da svoj odmor provedu na samoj obali mora i sa svoje terasa uživaju u očaravajućem pogledu na more.
Parkiranje je moguće na ulici ispred kuće ili u blizini kuće.
Tip smeštaja:
1/2 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i dva obična ležaja.
1/3 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan bračni ležaj i jedan običan ležaj.
1/4 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i dva bračna ležaja.
1/5 duplex – u jednoj prostoriji kuhinja u drugoj prostoriji bračni ležaj i u trećoj prostoriji jedan bračni i jedan običan leažaj.
1/6 duplex – u jednoj prostoriji kuhinja u drugoj prostoriji jedan bračni i jedan običan leažaj i u trećoj prostoriji jedan bračni i jedan običan leažaj.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.

Korišćenje interneta – BESPLATNO. Doplata za korišćenje klima uređaja je 5 €dnevno po studiju, 10 € dnevno po duplexu (2 klima uređaja).
Za ceo period boravka od 10 dana – doplata je 30 € po studiju i 60  € po duplexu.

GPS KOORDINATE: 39.980017, 22.644637

 

 

Cenovnik za sopstveni prevoz. 
Cene su u Eur, po app/studiju, najam za 10 noćenja. (NEMA DINARSKOG DELA)
Tip smeštaja21.05.-
31.05.
31.05.-
10.06.
10.06.-
20.06.
20.06.-
30.06.
30.06.-
10.07.
10.07.-
20.07.
20.07.-
30. 
07.
30.07.-
09.08
09.08.-
19.08.
19.08.-
29.08.
29.08.-
08.09.
08.09.-
18.09.
18.09.-
28.09.
1/2 studio PP85* / 12517526534540546549549549543532522585* / 125
1/2 studio front PM90* / 13519529537543549552552552546535524590* / 135
1/3 studio PP80* / 14521531539545551554554554548537526580* / 145
1/3 studio front PM85* / 15523534542548554557557557551540528585* / 155
1/4 studio PP80* / 16525536544550556559559559553542530580* / 165
1/4 studio BPM85* / 17527539547553559562562562556545533585* / 175
1/5 duplex PP80* / 19532542555562569574574574565557544580* / 195
1/5 duplex BPM85* / 21535545558565572577577577568560547585* / 215
1/6 duplex PP75* / 23537547560567574579579579570562549575* / 235
1/6 duplex BPM75* / 25539550563570577582582582573565552575* / 255
Legenda: PP – pogled pozadi, BPM – bočni pogled more, PM – pogled more.
Napomene
-Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj. Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja.
-Korišćenje interneta – BESPLATNO. Doplata za korišćenje klima uređaja je 5 €dnevno po studiju, 10 € dnevno po duplexu (2 klima uređaja). Za ceo period boravka od 10 dana – doplata je 30 € po studiju i 60  € po duplexu.
-Cene sa zvezdicom (*) u prvoj i poslednjoj smeni označavaju paket aranžman (smeštaj+prevoz po osobi) i odnose se na polazak iz Beograda. Ne postoji umanjenje za polaske južnije od Beograda.
-Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
-Boravišna taksa u Grčkoj: Od 01.01.2018 se vrši naplata boravišne takse u Grčkoj u privatnom smeštaju. Cena boravišne takse iznosi 0,5€ dnevno po smeštajnoj jedinici (studiju/apartmanu). Boravišna taksa se plaća na licu mesta (na dan dolaska u vilu).
-NEMA UVEĆANJA ZA ODLOŽENO PLAĆANJE ARANŽMANA!

-AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.

 

SA PREVOZOM

1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima (mesto polaska biće naknadno objavljeno). Proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa. Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
13. Dan – Dolazak u Beograd u prepodnevnim časovima.
Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.

 

SOPSTVENI PREVOZ

1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.

POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, NEA RODU, URANOPOLISPOLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
POLAZAK ZA
KEFALONIJU
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.3015.0019,0013,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran “Požarevačka petlja”)18,3021,3017,3015.0015.3019,3013,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,45
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,4014,10
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,25
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,45
JAGODINA (B.S. “Coral”) ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,0015,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,2015,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,3015,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,1516,00
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,0017,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,3018,30
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd… 60€ / 40€ •Jagodina… 55€ / 35€ •Niš… 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd… 60€ / 40€ •Jagodina… 55€ / 35€ •Niš… 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd… 80€ / 65€ •Jagodina…75€ / 60€ •Niš… 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
• Beograd… 80€ / 65€ •Jagodina…75€ / 60€ •Niš… 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd… 70€ / 60€ •Jagodina… 65€ / 55€ •Niš… 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd… 70€ / 60€ •Jagodina… 65€ / 55€ •Niš… 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd… 80€ / 70€ •Jagodina…75€ / 65€ •Niš… 70€ / 60€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini – 10€.
NAPOMENE:
• MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA, ŠABACA, KIKINDE, ZRENJANINA,  VRŠCA, NOVOG SADA, ALIBUNARA i PANČEVA.
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

 

Uz ovaj program važe opšti uslovi putovanja organizatora

ORGANIZATOR PUTOVANJA: Atlantic travel

CGS subagent