Nei Pori – Vila Anna

Lokacija: Vila Anna je trospratna vila koja se nalazi u novom delu Nei Porija na 50 m od plaže u mirnom delu letovališta. Jedna od lepših vila, sagrađena je 2005. godine, moderno uređena i opremljena, koja u svom prizemlju ima prodavnicu. Većina studija ima direktan pogled na more. Sve smeštajne jedinice poseduju kompletno opremljenu kuhinju (rešo, posuđe, mali […]

Lokacija: Vila Anna je trospratna vila koja se nalazi u novom delu Nei Porija na 50 m od plaže u mirnom delu letovališta.
Jedna od lepših vila, sagrađena je 2005. godine, moderno uređena i opremljena, koja u svom prizemlju ima prodavnicu. Većina studija ima direktan pogled na more. Sve smeštajne jedinice poseduju kompletno opremljenu kuhinju (rešo, posuđe, mali frižder), kupatilo sa tušem, satelitski TV, Wi-Fi i klima uređaj. Svaka terasa poseduje garnituru za sedenje. U sklopu vile se nalazi prostorija za odlaganje prtljaga na dan povratka. Vilu Anna kao i samo mesto preporučujemo porodicama sa decom.

Tip smeštaja:
1/2 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan bračni ležaj ili dva obična ležaja.
1/3 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan bračni ležaj i jedan običan ležaj.
1/4 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan bračni ležaj i dva obična ležaja.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.

Korišćenje interneta – BESPLATNO. Doplata za korišćenje klima uređaja 5 € po danu.

GPS KOORDINATE: 39.978674, 22.645246
Cenovnik za sopstveni prevoz. 
Cene su u Eur, po app/studiju, najam za 10 noćenja. (NEMA DINARSKOG DELA)
Tip smeštaja21.05.-
31.05.
31.05.-
10.06.
10.06.-
20.06.
20.06.-
30.06.
30.06.-
10.07.
10.07.-
20.07.
20.07.-
30. 
07.
30.07.-
09.08
09.08.-
19.08.
19.08.-
29.08.
29.08.-
08.09.
08.09.-
18.09.
18.09.-
28.09.
1/2 studio85* / 14518526534539543546546546539534525585* / 145
1/2 studio PM90* / 15520529537542546549549549542537527590* / 155
1/3 studio80* / 16522531539544548551551551544539529580* / 165
1/3 studio PM85* / 17524534541547551554554554547542531585* / 175
1/4 studio BPM80* / 19526537544550554557557557550545534580* / 195
Legenda: PM – pogled more; BPM –  bočni pogled more
Napomene
-Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj. Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja.
-Korišćenje WI-FI interneta – BESPLATNO. Doplata za korišćenje klima uređaja je 5 € po danu.
-Cene sa zvezdicom (*) u prvoj i poslednjoj smeni označavaju paket aranžman (smeštaj+prevoz po osobi) i odnose se na polazak iz Beograda. Ne postoji umanjenje za polaske južnije od Beograda.
-Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
-Boravišna taksa u Grčkoj: Od 01.01.2018 se vrši naplata boravišne takse u Grčkoj u privatnom smeštaju. Cena boravišne takse iznosi 0,5€ dnevno po smeštajnoj jedinici (studiju/apartmanu). Boravišna taksa se plaća na licu mesta (na dan dolaska u vilu).
-NEMA UVEĆANJA ZA ODLOŽENO PLAĆANJE ARANŽMANA!

-AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.

 

SA PREVOZOM

1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima (mesto polaska biće naknadno objavljeno). Proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa. Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
13. Dan – Dolazak u Beograd u prepodnevnim časovima.
Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.

 

SOPSTVENI PREVOZ

1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.

POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, NEA RODU, URANOPOLISPOLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
POLAZAK ZA
KEFALONIJU
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.3015.0019,0013,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran “Požarevačka petlja”)18,3021,3017,3015.0015.3019,3013,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,45
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,4014,10
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,25
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,45
JAGODINA (B.S. “Coral”) ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,0015,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,2015,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,3015,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,1516,00
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,0017,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,3018,30
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd… 60€ / 40€ •Jagodina… 55€ / 35€ •Niš… 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd… 60€ / 40€ •Jagodina… 55€ / 35€ •Niš… 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd… 80€ / 65€ •Jagodina…75€ / 60€ •Niš… 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
• Beograd… 80€ / 65€ •Jagodina…75€ / 60€ •Niš… 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd… 70€ / 60€ •Jagodina… 65€ / 55€ •Niš… 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd… 70€ / 60€ •Jagodina… 65€ / 55€ •Niš… 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd… 80€ / 70€ •Jagodina…75€ / 65€ •Niš… 70€ / 60€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini – 10€.
NAPOMENE:
• MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA, ŠABACA, KIKINDE, ZRENJANINA,  VRŠCA, NOVOG SADA, ALIBUNARA i PANČEVA.
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

Uz ovaj program važe opšti uslovi putovanja organizatora

ORGANIZATOR PUTOVANJA: Atlantic travel

CGS subagent