Pefki – Vila Maria

Lokacija: vila je udaljena nepunih 50m od plaže. Nalazi se u prvoj liniji do mora na početku šetališta. Vila Maria je smeštena u lepom ambijentu, okružena zelenilom i borovinom. Sadržaj vile upotpunjuje uredjeno dvorište sa garniturom za sedenje. Smeštajne jedince (studiji i duplex) su komforni I sadrže: dobro opremeljenu kuhinju, mini-štednjakom, kupatilo sa toaletom, TV, […]

Lokacija: vila je udaljena nepunih 50m od plaže.
Nalazi se u prvoj liniji do mora na početku šetališta. Vila Maria je smeštena u lepom ambijentu, okružena zelenilom i borovinom. Sadržaj vile upotpunjuje uredjeno dvorište sa garniturom za sedenje. Smeštajne jedince (studiji i duplex) su komforni I sadrže: dobro opremeljenu kuhinju, mini-štednjakom, kupatilo sa toaletom, TV, WI-FI internet, klima uređaj, terasa sa garniturom za sedenje i peškire. Nedaleko od vile, na šetalištu pored mora se nalazi veliki broj taverni, kafića, barova, picerija, poslastičarnica, marketa… Parking se nalazi preko puta vile.

SADRŽAJ VILE: WI-FI internet
SADRŽAJ STUDIJA: čajna kuhinja sa posudjem i priborom,frižider, garnitura za sedenje na terasi, klima uredjaj, kupatilo sa toaletom, LCD TV, peškiri, terasa
SADRŽAJ DUPLEXA: čajna kuhinja sa posudjem i priborom,frižider, garnitura za sedenje na terasi, klima uredjaj, kupatilo sa toaletom, LCD TV, peškiri, terasa

Tip smeštaja:
1/2 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan bračni iili dva obična ležaja.
1/3 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan bračni i jedan običan ležaj.
1/4 duplex apartman – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, u drugoj prostoriji dva obična ležaja i u trećoj prostoriji jedan bračni ležaj.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.

Korišćenje klima uređaja, WI-FI interneta i peškira – BESPLATNO.

GPS KOORDINATE: 39°00’46.0″N 23°12’46.6″E

Cenovnik za sopstveni prevoz. 
Cene su u Eur, po app/studiju, najam za 10 noćenja. (NEMA DINARSKOG DELA)
Tip smeštaja27.05.-
06.06.
06.06.-
16.06.
16.06.-
26.06.
26.06.-
06.07.
06.07.-
16.07.
16.07.-
26.07.
26.07.-
05.08.
05.08.-
15.08.
15.08.-
25.08.
25.08.-
04.09.
04.09.-
14.09.
14.09.-
24.09.
1/2 studio p/p85* / 105175235275325365395395395295245135* / 185
1/2 studio p/m90* / 115205265305355395425425425325275145* / 205
1/3 studio p/m85* / 125235295335385425455455455355305135* / 225
1/3+1 studio p/p80* / 135255315355405445475475475375325125* / 235
1/4 app priz p/p80* / 175285365435495565595595595475395115* / 285
1/4 duplex p/p85* / 195315395485545615645645645515425125* / 305
Legenda. p/m- pogled more, p/p- pogled pozadi
Napomene-Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj. Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja.
-Korišćenje klima uređaja, WI-FI interneta i peškira – BESPLATNO.
-Cene sa zvezdicom (*) u prvoj i poslednjoj smeni označavaju paket aranžman (smeštaj+prevoz po osobi) i odnose se na polazak iz Beograda. Ne postoji umanjenje za polaske južnije od Beograda.
*POPUSTI ZA FIRST I LAST MINUTE PONUDE NE VAŽE ZA PAKET ARANŽMANE ZA PRVU I POSLEDNJU SMENU.
-Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
-Boravišna taksa u Grčkoj: Od 01.01.2018 se vrši naplata boravišne takse u Grčkoj u privatnom smeštaju. Cena boravišne takse iznosi 0,5€ dnevno po smeštajnoj jedinici (studiju/apartmanu). Boravišna taksa se plaća na licu mesta (na dan dolaska u vilu).
-NEMA UVEĆANJA ZA ODLOŽENO PLAĆANJE ARANŽMANA!

-AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLISPOLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
POLAZAK ZA
KEFALONIJU
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.3015.0019,0013,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran “Požarevačka petlja”)18,3021,3017,3015.0015.3019,3013,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,45
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,4014,10
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,25
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,45
JAGODINA (B.S. “Coral”) ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,0015,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,2015,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,3015,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,1516,00
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,0017,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,3018,30
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd… 60€ / 40€ •Jagodina… 55€ / 35€ •Niš… 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd… 60€ / 40€ •Jagodina… 55€ / 35€ •Niš… 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd… 80€ / 65€ •Jagodina…75€ / 60€ •Niš… 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
• Beograd… 80€ / 65€ •Jagodina…75€ / 60€ •Niš… 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd… 75€ / 65€ •Jagodina… 70€ / 60€ •Niš… 65€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd… 70€ / 60€ •Jagodina… 65€ / 55€ •Niš… 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd… 80€ / 70€ •Jagodina…75€ / 65€ •Niš… 70€ / 60€
Dete do 3 godine bez doplate – nema sopstveno sedište.
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini – 10€.
NAPOMENE:

• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, dva dana pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

• Tokom sezone, moguća je promena mesta i vremena polaska.
• Dete od 0-12 godina starosti mora imati svoje sedište (ne može se prevoziti u krilu).
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Mogućnost transfera iz Subotice, Sombora, Šabca, Kikinde, Zrenjanina,  Vršca, Novog Sada, Allibunara i Pančeva uz doplatu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda:
-za polazak iz Subotice, Sombora – 25€;
-za polazak iz Šabaca, Kikinde, Zrenjanina i Vršaca – 20€;
-za polazak iz Novog Sada i Alibunara – 15€;
-za polazak iz Pančeva – 10€.
• Umanjenje cena prevoza u odnosnu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda :
-za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€,
-za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
• Transferi do i od Beograda mogu biti realizovani mini-busom, kombijem ili putničkim automobilom.
• Agencija pravi raspored sedenja uzimajući ravnopravno u obzir: vreme uplate aranžmana kao i starost putnika (stara lica ili porodice sa decom).
• Organizator putovanja ne garantuje poziciju sedišta u autobusu ukoliko to nije predviđeno i uplaćeno prema cenovniku kao mogućnost dodatne usluge i doplate.
• Organizator putovanja će putnicima odrediti bilo koje sedište i sprat u autobusu, bez obzira na eventualno usmeno date napomene. Naknadne izmene nisu moguce. Putnik će prihvatiti sedište koje mu agencija dodeli.
• Broj putnika po smenama može se značajno razlikovati. Organizator se ne obavezuje da će prevoz u povratku izvršiti istim prevoznim sredstvom i na istim sedištima kao u odlasku. U slučaju nedovoljnog broja prijavljanih putnika agencija zadržava pravo da pojedine polaske organizuje u saradnji sa drugom agencijom ili manjim prevoznim sredstvom od autobusa.
• Prenos prtljaga od autobusa do smeštajnog objekta nije obaveza Organizatora putovanja. Autobus po dolasku u letovalište staje što je moguće bliže smeštajnom objektu. Putnici su dužni svoj prtljag preneti do smeštaja.
• Organizator ima pravo da za prevoz angažuje sve tipove turističkih autobusa koji ispunjavaju uslove predviđene propisima (mini bus, autobus ili double decker), kao i druga prevozna sredstva ako to okolnosti uslovljavaju. Broj sedišta i razmak između njih zavisi od tehničke specifikacije autobusa (marke i tipa autobusa) i registrovan je u dozvoli te Organizator na to ne može da utiče.
• Iskrcaj putnika i broj mesta iskrcaja putnika pre konačnog mesta odredišta (npr. usputna letovališta i hoteli udaljena od glavne maršrute do 20 kilometara) su u isključivoj nadležnosti agencije i ona nema obavezu obaveštavanja putnika o tome (broju iskrcaja).
• U slučaju dodatnog transfera autobusom ili manjim vozilom moguće je čekanje do stodvadeset minuta. I u polasku, kao i dolasku na destinaiju i sa destinacije može doći do kašnjenja zbog različitih razloga (gužva na putu, kvar, velike količine prtljaga koji je potrebno smestiti u boks autobusa…).
• Ovakav vid prevoza nije linijski, sa utvrđenim striktnim redom vožnje, jer zavisi od velikog broja faktora. Procene trajanja putovanja i dolaska na destinaciju, kao i brzina vožnje su vrlo subjektivne procene vozača i vodiča i ne mogu biti predmet prigovora.
• Mesto izlaska iz autobusa na destinaciji je i mesto polaska za Srbiju.
• Minimum na autobuskom prevozu da bi došlo do realizacije puta je 40 putnika, u protivnom organizator zadržava pravo otkaza do 5 dana pred početak aranžmana,
• Postoji mogućnost ulazaka/izlaska i na usputnim stanicama na autoputu (u dogovoru sa vodičem i vozačem autobusa) koje nisu navedene u tabeli, ali isključivo na mestima predviđenim za stajanje (parking, pumpa, motel, restoran). Zabranjeno je zaustavljanje autobusa na petljama, kružnom toku ili u zaustavnoj traci autoputa zbog ukrcaja/iskrcaja putnika.
• Pušenje u autobusu nije dozvoljeno.

AUTOBUSKI PREVOZ:
1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima (mesto polaska biće naknadno objavljeno). Proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa. Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
13. Dan – Dolazak u Beograd u ranim prepodnevnim časovima.

Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele. Proveriti jedan dan pre putovanja tačno mesto sastanka i vreme polaska autobusa.

SOPSTVENI PREVOZ:
1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.
2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.
Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.

CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
– smeštaj u odabranoj vili na bazi najma apartmana za odabrani broj noćenja
– autobuski prevoz (samo u smenama sa zvezdicom)
– servis predstavnika agencije
– troškove organizacije

CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
– Boravišnu taksu u Grčkoj: Od 01.01.2018 se vrši naplata boravišne takse u Grčkoj u privatnom smeštaju. Cena boravišne takse iznosi 0,5€ dnevno po smeštajnoj jedinici (studiju/apartmanu). Boravišna taksa se plaća na licu mesta (na dan dolaska u vilu).
– autobuski prevoz (osim u smenama sa zvezdicom)
– međunarodno zdravstveno putno osiguranje. Informacije o iznosu osiguranja dobijaju se u agenciji. Iznos zavisi od dužine boravaka i vrste osiguranja (individualno ili porodično).
– osiguranje od otkaza putovanja
– održavanje higijene u apartmanima za vreme boravka
– fakultativne izlete
– individualne troškove

TIPOVI SMEŠTAJNIH JEDINICA / LEGENDA:
S – studio / jedna prostorija koju čine čajna kuhinja (obično bez rerne) opremljena osnovnim posuđem i naznačen broj osnovnih ležajeva, kupatilo, balkon ili terasa.
G – garsonjera / prostorija koju čini čajna kuhinja (obično bez rerne) opremljena osnovnim posuđem i odvojena prostorija sa naznačenim brojem osnovnih ležajeva, kupatilo, balkon ili terasa.
A – apartman / prostorija koju čini čajna kuhinja (obično bez rerne) opremljena osnovnim posuđem sa naznačenim brojem osnovnih ležajeva i odvojena prostorija sa naznačenim brojem osnovnih ležajeva, kupatilo, balkon ili terasa.
D – duplex / prostorija koju čini čajna kuhinja (obično bez rerne) opremljena osnovnim posuđem i dve odvojene prostorije sa naznačenim brojem osnovnih ležajeva, kupatilo, balkon ili terasa.
M – mezoneta / smeštajna jedinica koju čine dva nivoa i kupatilo, balkon ili terasa. Na jednom nivou dnevni boravak sa čajnom kuhinjom (obično bez rerne) opremljenom osnovnim posuđem i drugi nivo (uglavnom galerija) kao spavaći deo.

POPUSTI ZA DECU U APARTMANIMA:
– Dvoje dece do 10 godina imaju pravo da koriste zajednički ležaj.
Napomena: Kategorizacije smeštajnih objekata u katalogu (hoteli i vile), izvorno su preuzete od vlasnika istih, te kao takve ispunjavaju uslove po kriterijumima nacionalne turističke organizacije Grčke – EOT.

 

Uz ovaj program važe opšti uslovi putovanja organizatora

ORGANIZATOR PUTOVANJA: Atlantic Travel

CGS subagent